Dlaczego mężczyźni kochają zołzy

Po pierwsze – niech nie zniechęci Cię tytuł. Książka „Dlaczego mężczyźni kochają zołzy”, której autorką jest Sherry Argov jest nie tylko poradnikiem dla kobiet, ale wprost przeciwnie. Dla wielu jest to niezwykła okazja, by wreszcie spojrzeć inaczej na wiele spraw.

fragment ebooka dlaczego mezczyzni kochaja zolzy

Zołza w tej książce to „ujmujące słowo dla kobiety, która jest uprzejma, ale komunikuje się bezpośrednio z mężczyzną tak, jak oni”.

Autorka podała około dwudziestu siedmiu zasad, jak przekształcić się z „wycieraczki do drzwi” w dziewczynę marzeń dla każdego mężczyzny.

Książka, na którą trzeba spojrzeć z dystansem

„Dlaczego ludzie kochają zołzy” to nie tylko książka pełna dawek szczęści i nieszczęść. Doceniam to, jak autorzy popierają każdy z nich, zwracając uwagę na dobrą ilustrację/realne historie, z którymi czytelnicy mogą się połączyć. To sprawiło, że kupiłem kopię książki jako prezent urodzinowy dla przyjaciela, z nadzieją, że wyciągnie z niej wnioski, które warto z niej wyciągnąć przed nawiązaniem pierwszego związku.

Nie jest wymagane, aby przestrzegać wszystkich zasad zawartych w książce. Jednak głównym założeniem jest, aby czytelnicy ją przeczytali, rozumieli i uczyli się na podstawie historii z życia wziętych. Jak mówi przysłowie, doświadczenie jest najlepszym nauczycielem, w tym uczenie się na doświadczeniach innych.

Książka uczy, że kobiety powinny przestać mieć obsesję na punkcie mężczyzn. Uczy też, jak ważne jest bycie silną i niezależną. Autorka potwierdziła potrzebę, aby kobiety nigdy nie czuły się zagrożone „pięknem” innych kobiet – rywalizacja zmniejsza twoją wartość w oczach mężczyzny.

Czujesz, że jesteś zbyt miła? Sherry Argov i jej książka „Dlaczego mężczyźni kochają zołzy” ukazuje relacje damsko-męskie z wyjątkowej perspektywy. Autorka odpowiada między innymi na pytanie, dlaczego mężczyźni niemal lgną do silnej kobiety, która potrafi sama się bronić.
Niemal na każdej stronie znajdziemy ciekawe porady i odpowiedzi na trudne pytania. Co więcej, ten niesamowity przewodnik ujawnia, dlaczego silna kobieta jest znacznie bardziej pożądana niż taka kobieta, która ciągle poświęca się dla innych.

Przyjemny tekst do czytania na długi wieczór

Pełne rad, zabawne scenariusze relacji międzyludzkich, tabele „mówi/myśli” i unikalne „Zasady przyciągania” autorki, przynoszą odpowiedzi na wszystkie pytaniach, które być może boisz się zadać. Pomaga ci to dowiedzieć się, kim jesteś, czy stanąć na miejscu, do którego od dawna podążasz. W końcu książka pomoże każdej kobiecie nauczyć się, jak odnosić się do mężczyzn na zupełnie nowym poziomie. Kiedy już odkryjesz odpowiednią formę, wówczas zdobędziesz wszystko. Nie tylko miłość i szacunek Twojego mężczyzny, ale osiągniesz to ze znacznie mniejszym wysiłkiem.

Z tej książki płynie jedno proste przesłanie dla każdej kobiety – niezależnie od tego, czy po przeczytaniu książki zdecydujesz się pozostać „suką” czy „miłą dziewczyną”, naucz się zachować zdrowe poczucie humoru, wyzwolić duszę i traktować ciało jak świątynię.

„Dlaczego mężczyźni kochają zołzy” to książka, którą można gorąco polecić. To nie jest kolejny nudny poradnik o relacjach damsko-męskich. Wprost przeciwnie, jest to wnikliwa obserwacja właśnie tych relacji. W książce nie mamy do czynienia wyłącznie z typowymi radami. Poruszone tematy w książce pomagają w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami, od relacji międzyludzkich począwszy, a na sprawach dotyczących seksu skończywszy.